07.01.2017

Od 14 sati kreću četvrtfinala Kupa HVIDR-a

Danas od 14 sati započinju utakmice četvrtfinala 25. malonogometnog turnira Kupa HVIDR-a, a nogometni dan u dvorani Srednjoškolskog centra otvaraju ekipe ELBI UNIQA i VGdanas CB Passage. Utakmice se igraju na svaki puni sat, a satnicu i rezultate od petka pogledajte dolje.

Rezultati od petka, 6. siječnja
(S) TIM KABEL (Karamatić) - DŠR KOSNICA SUPERSPORT 1 : 0
(V) DENTAL CENTAR GRZELA 3D LAB PIZZERIA MOZZARELLA (Ferenček 2, Šimić 3, Smolčić 3, Ceboci) - DSR DUGAVE ZAGREB 9:0
(S) DIMNJAČARSTVO SOPOT (Marković 2, Šlogar 3, Pejak) - METEORA PRODUKCIJA (Sudec, Grgić) 6:2
(S) GRADUS (Hasanović 2, Lihić 2, Ivančić) - CENTROPLINOMONT CB DOMJANIĆ. DOLINA (Kuninec 2) 5:2
(V) MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ (Višnjić, Rotkvić) - VNK MLADOST OBREZINA 2:0
(V) RESTORAN HRAŠĆE (Mihaljević, Rašić) - HOTEL GARDEN HILL (Špišić, Medarić) 3:2
(V) CB BALTAZAR VG (Pilj, Bašić, Marinović) - PANADIĆ SPORT 3:0
(S) VG DANAS CB PASSAGE (5) (Bartolović – Bartolović, Popović 4, Čičak) - GORENC TRANSPORTI II (Grdenić – Kovačić 3, Radoš, Šroler) 1:1(7:6)
(V) IZVODITELJ  (Tkalec, Jungić) - CB KOVA HEDA AUTODIJELOVI (Vučić, Kovačić, Hleb) 2:3
(S) STAKLO MATIĆ (Ukalović, Starčević) - CB LINK (Filipović, Vranić-Živković, Glavaš, Kuljiš) 2:4
(S) ELBI UNIQA  (Martinac, Jurić 3) - HATTRICK 4:0
(S) CLUB 100 VG (Barišić 2, Grilec) - FEROS 3:0
(S) CB KOVA (Kovačić, Ćorić, Leko) - CB KOD ROJCA (K. Muhar 2, Špikić 2, M. Muhar 2) 3:6
(V) FRIZ. SALON IVANO ČETVRTKOM U 9 (Plepelić, Rančić 2, Matko) - EXTRA NEKRETNINE 4:0

Raspored za SUBOTU 7. siječnja
(S) 14:00 sati     Elbi Uniqa - VGdanas CB Passage
(S) 15:00 sati    DIMNJAČARSTVO SOPOT - GRADUS
(V) 16:00 sati    CB Ivac - FRIZ. SALON IVANO ČETVRTKOM U 9
(V) 17:00 sati    DENTAL CENTAR GRZELA 3D LAB PIZZERIA MOZZARELLA - RESTORAN HRAŠĆE
(V) 18:00 sati    SC FLEGAR Dr. Mike - MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ
(S) 19:00 sati    CB KOD ROJCA - TIM KABEL
(V) 20:00 sati    CB KOVA HEDA AUTODIJELOVI - CB BALTAZAR VG
(S) 21:00 sat    CB LINK - CLUB 100 VG





Najave - Sport

U subotu, 28. siječnja u Zadru.
OK ZADAR - ŽOK AZENA
U subotu, 4. veljače u Čazmi.
MOK ČAZMA - OK GORICA
U nedjelju, 5. veljače u Gradskoj sportskoj dvorani.
OK VELIKA GORICA - OK NEBO