
Kod kuće je najgore: U prodaji ulaznice za novu predstavu
Na blagajni Pučkog otvorenog učilišta Velika gorica počela je prodaja ulaznica za novu hit predstavu prema djelu Ephraima Kishona "Kod kuće je najgore".
Riječ je o predstavi kazališta KNAP koja će se izvesti pred velikogoričkom publikom 6. veljače u 20 sati. Glavne uloge u predstavi tumače Dunja Fajdić i Marko Hergešić.
Avanture Indiane Jonesa, Supermena ili Robina Hooda blijede pred avanturama iz svakodnevnog života "malog" čovjeka kakve nam prikazuje Kishon. Potraga za izgubljenom dudom, kupnja stroja za pranje rublja ili odlazak na godišnji odmor u Kishonovoj interpretaciji predstavljaju prvorazredan avanturistički čin nas običnih smrtnika. Te humoreske o našim "svakodnevnim pustolovinama" savršeno precizno dijagnosticiraju naše mane i slabosti i, naravno, pršte od vedrog, samoiscjeljujućeg Kishonovskog smijeha kojeg smo pratili još u školskoj lektiri.
Cijena ulaznice je 50 kuna.
(foto: KNAP.hr)

Mičevec slavi Dan mjesta i 30 godina KUD-a: "Kultura i industrija cvjetaju, no želimo da se nam se više ljudi doseljava"

Operativne snage svoju spremnost i suradnju provjerit će vježbom "Prometna nesreća Velika Gorica 2025"

Etno udruga organizira tradicionalnu manifestaciju „Jesen u Kurilovcu” uz izložbu „Steklovijne i posudje”

Nova sportska oprema u Gimnaziji Velika Gorica: Rotary klub i bivši gimnazijalci udružili se u poticanju izvrsnosti

Kurilovec veliko gradilište: Provode se projekti vrijedni osam milijuna eura

Vikend akcija policije usmjerena na vozače pod utjecajem alkohola i droga
