Nakon osvajanja Europskog prvenstva juniori Megablasta zlatni i na Svjetskom u Njemačkoj!

21.10.2019. / Petar Brnada

Talentirani plesači Megablasta ponovno su rasturili međunarodnu plesnu scenu i u Njemačkoj došli do naslova svjetskih prvaka.

Naime, Megablast juniorski break dance crew osvojio je 1. na Svjetskom prvenstvu koje se održalo u njemačkom Bremerhavenu. Pritom su i Break pojedinci juniori bili sjajni, pri čemu je Josip Geci osvojio 3. mjesto, Fran Vodopija 9. mjesto, a break pojedinke juniori; Franka Meštrović 3. mjesto, Barbara Iveljić 4. mjesto. U kategoriji break pojedinke seniori Izabela Tenžera također je odradila sjajan posao i izborila 5. mjesto.

Ovaj fenomenalan uspjeh ostvario je isti juniorski crew koji je ove godine osvojio i Europsko prvenstvo, a što najbolje govori o tome koliko talentiranu i ozbiljnu ekipu ima Megablast koji je tako svoju već bogatu vitrinu sada ukrasio još jednim iznimno vrijednim priznanjem za sve ono što rade.