Zaposlenicima vrtića mjerili tlak, šećer i indeks tjelesne mase
22.11.2016. / Nefertum IT
U dječjim vrtićima prošloga tjedna obilježen je Svjetski dan dijabetesa koji se inače obilježava 14. studenog.
Zdravstvene voditeljice vrtića inicirale su i uz pomoć doniranog materijala za mjerenje šećera u krvi provele akciju preventivnih mjerenja u svojim vrtićima. Mjerio se šećer u krvi zaposlenicima ustanova, krvni tlak i radio izračun indeksa tjelesne mase.
Svjetski dan šećerne bolesti posvećen je promicanju važnosti ranog otkrivanja šećerne bolesti s ciljem rane dijagnoze i liječenja te smanjenja rizika razvoja teških komplikacija.




Zdravstvene voditeljice vrtića inicirale su i uz pomoć doniranog materijala za mjerenje šećera u krvi provele akciju preventivnih mjerenja u svojim vrtićima. Mjerio se šećer u krvi zaposlenicima ustanova, krvni tlak i radio izračun indeksa tjelesne mase.
Svjetski dan šećerne bolesti posvećen je promicanju važnosti ranog otkrivanja šećerne bolesti s ciljem rane dijagnoze i liječenja te smanjenja rizika razvoja teških komplikacija.




Zadnje objavljeno
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić