Četvrta pobjeda Mraclina

31.03.2019. / Sportska redakcija

Nogometaši Mraclina upisali su i četvrtu uzastopnu pobjedu ovog proljeća. Nakon Zvekovca, Vatrogasca i Ostrne, danas je u Novoj Grabi svladana Dubrava. Bolja igra na kraju je okrunjena pobjedom od 3:0, čime je mraclinska mreža i dalje ovog proljeća netaknuta.

Gosti su prvi zaprijetili iz slobodnog udarca preko Crnoje, da bi potom igru preuzela domaća momčad koja je imala dvije stopostotne prilike. U obje je bio mladi Cvetnić, koji je u jednoj od tih prilika zatresao i gredu. Terenska inicijativa naplaćena je u 17. minuti kada je centaršut Petravića iza gostujućeg vratara pospremio Mario Kos. U 29. minuti u kojoj su se GPP-ovci paljenjem 33 baklje prisjetili Blaža Galekovića Blaška bilo je 2:0. Siguran realizator najstrože kazne bio je Matej Čičak.

I u nastavku susreta domaćin je bio bolja i opasnija momčad, a konačnih 3:0 u 86. minuti postavio je Josip Dolibašić.

1. ŽNL, 19. KOLO
NK MRACLIN – NK DUBRAVA 3:0 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 M. Kos (17) 2:0 Čičak (29), 3:0 J. Dolibašić (86)
NK MRACLIN: Dražić, Petravić (od 82. A. Dolibašić), J. Dolibašić, Domitrović, Cvetnić (od 69. Starčević), Onić, Kos, Ćevid, Vrdoljak (od 16. Cota), M. Kos, Čičak (od 76. Guduraš). TRENER: Marko Pancirov
NK DUBRAVA: Špoljar, Crnoja (od 78. Dlaka), M. Grbavac, O. Grbavac, Fulir, Matić, Suša, Brkljačić (od 63. Badrov), Brtan, Benedik, Mesarić (od 83. Besednik). TRENER: Dražen Fulir

Četvrta pobjeda Mraclina Četvrta pobjeda Mraclina Četvrta pobjeda Mraclina Četvrta pobjeda Mraclina