Dinamo Hidrel fantastičnu jesen zaključio pobjedom protiv Bune

20.11.2016. / Nefertum IT
Još barem tjedan dana nogometaši Dinamo Hidrela bit će vodeća momčad Prve županijske lige. Sjajnu jesen momčad trenera Stivena Žitnika zaključila je danas pobjedom protiv Bune od 3:2, do koje su došli preokrenuvši u posljednjih dvadeset minuta vodstvo gostiju od 2:1.

Skupo je momčad Bune prodala kožu. Nažalost, velika borbenost igrača trenera Miroslava Lukinića na kraju nije nagrađena osvajanjem barem jednog boda, kojem su bili itekako blizu. Osokoljeni pobjedom protiv Rugvice gosti su došli u Novo Čiče gdje su u dva navrata imali vodstvo. Najprije im je u petoj minuti prednost donio Ivan Dumbović kojeg je poništio Marko Rus, da bi za novo vodstvo gostiju u 67. minuti strijelac bio Danijel Škojc.

No, samo tri minute kasnije pogotkom iz slobodnog udarca stvari na početak još jednom vraća Marko Rus, da bi minutu prije isteka regularnog dijela gostujuće igrače i navijače u očaj bacio Filip Đuksi pospremivši odbijanac gostujuće obrane iza nemoćnog Mihaela Odrčića.

Bio je to signal za veliko slavlje domaćih igrača i navijača koje je nastavljeno i nakon susreta u svlačionici gdje su pobjedničku pjesmu dodatno podgrijali tamburaši.