Dinamo zabio tri komada za važna tri boda kod Ponikvi, Lukavec namučio lidera u Karlovcu, Kurilovec u završnici poražen u Sisku

09.04.2023. / Damir Žbulj

Izvrsnu partiju pružili su nogometaši Dinama iz Odranskog Obreža na gostovanju kod Ponikvi te su s tri pogotka u domaćoj mreži stigli do izuzetno vrijedna tri boda.

Dinamovci su sedmom prvenstvenom pobjedom sezone ponovno malo odmaknuli od pretposljednje i posljednje pozicije, koju drže Vrbovec i Sava Strmec.

Josip Ćorić je precizan bio s bijele točke u 34. minuti, a utakmicu je prelomio pogodak Leona Adamića, 20-ak minuta prije kraja. Ubrzo je poentirao i Darko Vučić te je 0:3 ostalo do kraja dvoboja.

U početnoj postavi bili su Zlatko Šolčić, Karlo Rebernjak, Vladimir Vinković, Ivan Batinić, Darko Vučić, Danijel Savičić, Bara Ndao, Josip Ćorić, Leon Adamić, Lovro Šimić i David Pršir. Pola sata dobili su Matija Vedriš i Woon Chae Lee, a u slavlju su sudjelovali i Halama, Bencetić i Fabijanec.

Lukavec je namučio lidera u Karlovcu, ali je ipak ostao bez bodova. Kristaj se u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena pobrinuo za vodstvo domaćih, dok je konačnih 2:0 zabio Toni Kurečki u 74. minuti dvoboja.

Kurilovec je poražen u Sisku kod Segeste, a odlučujući pogodak postigao je Antonio Luiz Lima Costa, samo deset minuta prije kraja utakmice.

U 26. kolu 3. NL Centar u Odranski Obrež stiže Vrbovec, u subotu od 16.30 sati. Kurilovec u istom terminu dočekuje Karlovac, a Lukavec tada igra protiv Bistre.