Dino opet pomeo konkurenciju, Borna Čeran i Noa Tončinić brončani na PH u krosu

04.11.2019. / Damir Žbulj

Dino Bošnjak, najbolji sportaš Velike Gorice, ponovno je deklasirao konkurenciju! Na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u krosu održanom u Virovitici član AK Velika Gorica je slavio na dionici od 10 kilometara u vremenu 29:08.

Srebrni Filip Svalina kasnio je za njim gotovo pola minute (29:31).

Borna Čeran (AK Velika Gorica) je na 4 kilometra u kategoriji mlađih juniora zaslužio brončanu medalju (12:20).

Noa Tončinić (AK Velika Gorica) je u kadetskoj konkurenciji na 2 kilometra osvojio broncu (5:40), dok je njegov klupski kolega David Livada na istoj dionici ciljem prošao kao deseti (5:59).

Mara Goluža (AK Velika Gorica) je kod kadetkinja završila utrku na 2 kilometra na sedmom mjestu (6:59).

Limačica Pia Teskera (AK Velika Gorica) je 800 metara istrčala u vremenu 2:39.

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu organizirali su Hrvatski atletski savez i AK Virovitica (REZULTATI).

(Foto: AK Velika Gorica)