Dosadna kiša pokvarila je potpuni doživljaj na derbiju

23.10.2017. / Sportska redakcija

Dugo iščekivani derbi Prve županijske lige između Dinamo Hidrela i Turopoljca ponudio je usprkos teškim uvjetima za igru uz stalnu kišu kvalitetnu i zanimljivu utakmicu. Borbena i žustra utakmica na kraju je završila podjelom bodova, rezultatom 2:2 što je i nekako najrealniji ishod susreta.

Na prvi se pogodak čekalo do 21. minute kada je Mario Stuparić realiziravši najstrožu kaznu doveo Turopoljac u vodstvo kratkog vijeka. Samo pet minuta kasnije Petar Vukadin je bio na pravom mjestu te je donio izjednačenje domaćoj momčadi.

U nastavku Marko Rus u 72. dovodio Dinamo Hidrel u vodstvo. Slavlje i euforija na tribinama i igralištu brzo su utišani, jer je pet minuta kasnije Guduraš postavio konačnih 2:2.

1.ŽNL, 11. KOLO
NK DINAMO HIDREL – NK TUROPOLJAC 2:2 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Stuparić (21- 11m), 1:1 Vukadin (26), 2:1 Rus (72), 2:2 Guduraš (77)
NK DINAMO HIDREL: Bradić, Sabljak, Jambrešić (od 57. Đuksi), Milanščak, Rus, Pudić, Balenović, Godinić, Mršić, Horvatić (od 73. Kuzmić), Vukadin. TRENER: Stiven Žitnik
NK TUROPOLJAC: Zagorac, Cavrić (od 46. Martić), Šestok (od 90. Markulin), Stuparić, Milatović, Nikolić, Hajduk, Fabijančić, Bušić, Lučić, Guduraš. TRENER: Željko Zagorec

Dosadna kiša pokvarila je potpuni doživljaj na derbiju Dosadna kiša pokvarila je potpuni doživljaj na derbiju Dosadna kiša pokvarila je potpuni doživljaj na derbiju Dosadna kiša pokvarila je potpuni doživljaj na derbiju Dosadna kiša pokvarila je potpuni doživljaj na derbiju Dosadna kiša pokvarila je potpuni doživljaj na derbiju Dosadna kiša pokvarila je potpuni doživljaj na derbiju Dosadna kiša pokvarila je potpuni doživljaj na derbiju