Franka Jerkin iz karate kluba Centar zlatna u Varaždinu, Antonio Brletić osvojio dvije bronce

09.12.2022. / Damir Žbulj

U Varaždinu su na jakom turniru pod nazivom Kup Svetog Nikole nastupili i članovi velikogoričkog karate kluba Centar te su ostvarili sjajne rezultate.

Franka Jerkin potvrdila je svoj ogroman talent te je u svom uzrastu djevojčica od 11 i 12 godina osvojila zlatnu medalju u kategoriji do 44 kilograma.

Franka je do zlata stigla nakon tri pobjede nad tri kvalitetne suparnice.

Karate klub Centar predstavljao je i Antonio Brletić, koji je i u svojem, ali i u starijem uzrastu osvojio brončane medalje.

"Naša dva natjecatelja zadnjih godina dana ostvaruju odlične rezultate, gdje god nastupili, a u Varaždinu je na turniru nastupilo više od 400 karatistica i karatista iz 60 klubova iz cijele Hrvatske," rekao nam je njihov trener Josip Premužić.