Golijada Dinamo Hidrela za nastavak niza

23.10.2016. / Nefertum IT
Nogometaši Dinamo Hidrela i dalje ruše sve pred sobom. Desetu uzastopnu pobjedu izabranici trenera Stivena Žitnika upisali su u današnjem dvoboju protiv Lonje koja je u Novom Čiču doživjela pravu rezultatsku katastrofu. Domaći igrači po izuzetno teškom terenu upisali su na kraju uvjerljivu pobjedu od 7:0.

Od prvog sučevog zvižduka vidjela se razlika u kvaliteti, a gosti iz Lonjice napadima domaćina odolijevali su do 39. minute u kojoj je Marko Rus majstorskim pogotkom iz slobodnog udarca s više od 25. metara doveo domaću momčad u vodstvo.

hidrel velika .jpg

Samo četiri minute kasnije bilo je 2:0, nakon lijepe akcije koju je pokrenuo Željko Hrgović proigravši Domagoja Gmižića čiji je centaršut u valstitu mrežu pospremio Marinko Palikuća. U nastavku susreta uslijedio je šou u izvedbi Vedrana Novosela koji je odlučio privatizirati utakmicu zatresavši mrežu gostiju čak pet puta za na kraju uvjerljivih 7:0 i nastavak lijepe priče čičkih nogometaša.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA, 11. KOLO
NK DINAMO HIDREL – NK LONJA 7:0 (2:0)
STRIJELCI:
1:0 Rus (39), 2:0 Palikuća (43- AG), 3:0 Novosel (59), 4:0 Novosel (61), 5:0 Novosel (72), 6:0 Novosel (78), 7:0 Novosel (87)
NK DINAMO HIDREL: Gligorević, Sabljak, Šantek (od 46. Vukadin), Novosel, Gmižić, Rus (od 64. Hrkovac), Pudić, Đuksi, Hrgović (od 64. Slivak), Balenović (od 64. Kučan), Mikulinec (od 64. Dodlek). TRENER: Stiven Žitnik
NK LONJA: Mandić, Blažević (od 46. Pavić), Simonović (od 61. Jerković), Palikuća, Delija, Solarić, Salopek (od 75. Spajić), Mudrić (od 58. Granoša), Maksimović, Barišić, Duvnjak (od 54. Štrkalj). TRENER: Marijan Čokor