Golijada u susretu Klasa i Mladosti

19.02.2017. / Sportska redakcija

Utakmicom između Klasa i Mladosti jučer je i službeno otvoreno natjecanje u Kupu Nogometnog središta Velika Gorica. Za obje momčadi utakmica je poslužila kao idealna prilika za uigravanje pred proljetni početak prvenstva. Zadovoljniji ipak mogu biti u domaćem taboru, jer igrači Klasa izborili su prolazak dalje nakon pobjede od 6:3.

Moglo je proći bez nepotrebne nervoze po domaće, jer nakon devet minuta igre pogocima Josipa Celčića imali su vodstvo od 2:0. A kada se povratnik u redove Klasa sredinom prvog dijela sam sjurio prema vrataru Mladosti svi su pomislili kako će domaća momčad slaviti uvjerljivu pobjedu. No, kao pobjednik iz tog je dvoboja izašao gostujući vratar, Dominik Treščec.

Osvetilo se to domaćim igračima, jer Mladost je do odlaska na odmor najprije preko Alana Pejaka smanjila prednost, da bi Borko Herceg u 67. minuti poravnao rezultat. Ipak u posljednjih dvadeset minuta domaći su se igrači pribrali te su s nova četiri pogotka utakmicu rutinirano priveli kraju.

KUP NSVG, 1. KOLO
NK KLAS – NK MLADOST 6:3 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 J. Celčić (6), 2:0 J. Celčić (9), 2:1 Pejak (40), 2:2 Herceg (67), 3:2 Fišer (70), 4:2 Gusak (80- 11m), 5:2 J. Celčić (81), 6:2 J. Celčić (85), 6:3 Fisel (87)
NK KLAS: Ivančić, Kundih, Marinčević, J. Tadić (od 62. Puljić), Fišer, Bedeković (od 68. Knežević), J. Celčić, Gusak, M. Celčić (od 79. Komljenović), Bubalo (od 72. S. Tadić), Mihalj (od 80. Jelić). TRENER: Igor Barukčić
NK MLADOST: D. Treščec, Martinić, Ivanušić, M. Tadić, Berek (od 56. Herceg), Paurević (od 72. P. Treščec), Fisel, Lucin (od 77. Ćosić), Periša, Pejak, Delić (od 57. Obradović). TRENER: Slađan Paurević