Golovima Rusa i Sabljaka Hidrel slavio u Vukovini

01.10.2016. / Nefertum IT
Derbi utakmica osmog kola Prve županijske lige odigrana je u Vukovini gdje je trećeplasirani Ban Jelačić ugostio prvoplasirani Dinamo Hidrel. U susjedskom dvoboju boljima su se pokazali gosti koji su pobjedom od 2:1 zadržali prvo mjesto i odličnu atmosferu unutar momčadi, ali i kod navijača koji su ih i ovoga puta podržali u velikom broju.

Do sedme uzastopne pobjede Dinamo Hidrel je stigao u nastavku susreta u kojem su preokrenuli vodstvo domaće momčadi koja je od 20. minute vodila zgoditkom Tea Ivande. Iako nastavak susreta nije ponudio previše od igre, gosti su svoje dvije šanse pospremili iza leđa Igora Ćorkovića. Najprije je Marko Rus pogodio za izjednačenje da bi deset minuta prije kraja najiskusniji u redovima Dinamo Hidrela, Saša Sabljak osigurao pobjedu svojoj momčadi koja je u preostalom vremenu znalački sačuvala teško stečeno vodstvo.