Gorica bez bodova u Solinu

29.09.2016. / Nefertum IT
U susretu sedmog kola nogometaši Gorice gostovali su u Solinu kod istoimenog povratnika u drugoligaško društvo koji je do bodova došao nakon pobjede od 2:1. Treći je to poraz Goričana na gostujućim terenima gdje ove sezone još nisu dohvatili niti jedan bod.

Sve najzanimljivije u ovom susretu dogodilo se u posljednjih pola sata u kojima su domaćini najprije u 62. minuti ostali bez isključenog Farića. Iako s igračem manje Solin je uspio postići dva zgoditka. Najprije je u 70. Kapetanović bio precizan s jedanaest metara. Domaća radost bila je kratkog vijeka jer samo dvije minute kasnije Pejić je poravnao rezultat koji se nije mijenjao do 85. kada je Sumić zatresao vlastitu mrežu donijevši Solinu tri boda.

Pred Goricom je u subotu još jedno gostovanje, ovoga puta u Šibeniku koji je bodovno poravnat s njima.