Gorica napunila mrežu slovenskog drugoligaša

22.07.2018. / Damir Žbulj

Nogometaši Gorice upisali su uvjerljivu pripremnu pobjedu protiv slovenskog drugoligaša NK Brda. Ekipa Sergeja Jakirovića trebala je odmjeriti snage s katarskim FC UMM Salalom, ali je u posljednji trenutak dobila drugog suparnika

Maslowski je u 29. minuti sjajno zabio iz 'slobodnjaka' za 1:0 na poluvremenu, dok su u nastavku precizni bili Zwolinski, iz penala, te Atiemwen, Miya, Lovrić i Dabro, za konačnih 6:0.

U početnoj postavi zaigrali su Kahlina, Špičić, Mchedlishvili, Čagalj, Jovičić, Maslowski, Marina, Maloča, Zwolinski, Dvorneković i Atiemwen, dok su u drugom poluvremenu priliku još dobili Debijađi, K. Krizmanić, Matošević, Aršakjan, Dabro, Miya, Lovrić, Čabraja, Ljubisavljević, Žutić i Zenko.

Posljednju pripremnu utakmicu Gorica će na svom travnjaku odigrati u utorak od 18.45 sati protiv trećeligaša HAŠK-a, kojeg od nedavno s klupe vodi Damir Grlić.

Povijesna prvoligaška sezona počinje u subotu 28. srpnja na Rujevici protiv viceprvaka Rijeke.