Gorica 'pomela' Bistru za polufinale županijskog Kupa

24.04.2019. / Damir Žbulj

U unaprijed odigranoj utakmici četvrtfinala Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije Gorica je bila sigurna na gostovanju kod četvrtoligaša Bistre s 3:1.

Deaconu Ronaldo je načeo mrežu suparnika već u četvrtoj minuti, pola sata prije kraja zabio je Miya, dok je u 74. minuti treći gol za Goricu postigao Cherif Ndiaye.

Trener Jakirović dao je priliku igračima iz drugog plana te Cherifu i Marini koju mu zbog kartona neće biti na raspolaganju za dvoboj s hajdukom u subotu na Gradskom stadionu.

Na vratima je u početnom sastavu bio Ivan Čović, u obrani su igrali Musa, Ljubisavljević, Moro i Krizmanić u veznoj liniji bili su Marina, Miya, Ronaldo, Šroler i Špičić dok je u špici bio Ndiaye. Na klupi su bili Veriga, Mchedlishvili, Maslowski, Maloča, Dvorneković i Čabraja.

U preostalim susretima Zelina dočekuje Kurilovec, a Lukavec je domaćin Vrbovcu 7. svibnja, dok je dan kasnije na rasporedu dvoboj u Hrastju između Croatije i Dugog Sela.

(Foto: NK Bistra)