Gorica poražena u Sigetu

10.11.2017. / Sportska redakcija

Nogometaši Gorice iz Sigeta se vraćaju bez bodova. U prvom susretu 16. kola uspješnijima od Goričana pokazali su se igrači Hrvatskog dragovoljca koji su u osrednjoj utakmici slavili s 1:0.

Bila je to većim dijelom utakmica bez njuha i mirisa koja je odlučena u 83. minuti kada je vratar Gorice Kristijan Kahlina prekršajem u svom šesnaestercu zaustavio Valentina Majstorovića koji je bio siguran s bijele točke. Prije tog pogotka najveće uzbuđenje susreta bilo je u 63. minuti kada je Kahlina izašao kao pobjednik iz susreta upravo s Majstorovićem.

Ostatak susreta igralo se uglavnom na sredini terena, a glavna orijentacija bila je kako sačuvati mrežu netaknutom. I dok je Gorica u prošlom kolu kontra Novigrada odigrala izrazito efikasnu utakmicu stvorivši mnoštvo šansi u današnjem susretu izabranici trenera Ivana Preleca ostali su dužni, jer u devedeset minuta utakmice nisu stvorili ozbiljniju šansu iz koje bi ugrozili vratara Hrvatskog dragovoljca Zlatka Šolčića.