Gorica projurila Kranjčevićevom ulicom

28.11.2016. / Nefertum IT
S gostovanja u Kranjčevićevoj ulici nogometaši Gorice vraćaju se s tri boda koja su ih ostavila u igri za jesenski naslov. Uvjerljivim izdanjem što potvrđuje i konačnih 5:2 Goričani su se vodećem Rudešu koji je jučer remizirao s Novigradom približili na samo bod zaostatka.

Utakmica u Kranjčevićevoj ulici odlučena je u nastavku susreta u periodu od 53. do 59. minute u kojem Gorica preko Malokua, Prskala i Španje odlazi na 4:1. U sastavu Gorice gdje nije bilo slabog pojedinca zapaženu rolu odigrao je i mladi Antonio Krsnik koji je po prvi puta istrčao u udarnom elfu.

Već u petak Goricu očekuje posljednja ovosezonska utakmica pred domaćom publikom, jer na Radnikovom stadionu gostuje Solin koji je pod vodstvom Mirka Labrovića nanizao pet uzastopnih pobjeda izjednačivši se bodovno s igračima Damira Milinovića.

2. HNL, 17. KOLO
NK ZAGREB – HNK GORICA 2:5 (1:1)
STRIJELCI:
0:1 - Kovačić (11- AG), 1:1 Kauzlarić (19), 1:2 Maloku (53), 1:3 Prskalo (55), 1:4 Španja (59), 2:4 Matijašević (80), 2:5 Pejić (90)
NK ZAGREB: Čondrić, Čengić, Kovačić, Pralas, Travaglia (od 62. Primorac), Kauzlarić, Jazvić (od 62. Ćavar), Tešija, Jurilj, Šehić, Matijašević. TRENER: Dražen Medić
HNK GORICA: Kahlina, Jančetić, Babok, Smoljo, Žutić, Serdarušić, Krsnik, (od 82. Muhar) Španja (od 71. Pejić ), Maloku, Tatar, Prskalo (75. Ziljkić ). TRENER: Damir Milinović