Gorica u Brežicama izgubila od Cityja iz Tuzle

06.07.2018. / Damir Žbulj

Na terenu u slovenskim Brežicama HNK Gorica odigrala je još jednu pripremnu utakmicu za novu sezonu. Ekipi Sergeja Jakirovića protivnik je bio BIH premijerligaš iz Tuzle, koji je slavio s 2:0, golovima u drugom poluvremenu, dok je na travnjaku bila nominalno snažnija postava Gorice.

Mahmutović je zabio u 54. minuti, dok je Omerović potvrdio pobjedu u završnici ovog nervoznog dvoboja.

U početnom sastavu bili su mladi 18-godišnji vratar Jan Paolo Debijađi te Petar Lucijan Čurek, Matija Špičić, Krešimir Krizmanić, Nemanja Ljubisavljević, Martin Maloča, Adrian Zenko, Martin Šroler, Tomislav Gudelj, Matija Dvorneković i Marko Dabro. U nastavku su igrali još i Kristijan Kahlina, Damir Žutić, Igor Čagalj, Dinko Matošević, Mario Marina, Kristijan Lovrić, Adam Michal Maslowski, Lukasz Zwolinski, Aleksandar Jovičić, Giorgi Mchedlishvili te Iyayi Believe Atiemwen.

Goričani iduću provjeru imaju već u subotu 7. srpnja u Gornjoj Radgoni protiv rumunjskog prvoligaša Concordije.

(Foto: B4sport Camps)