Gorica u nastavku do uvjerljive pobjede u Mraclinu

27.03.2017. / Sportska redakcija

Mlada momčad Gorice na gostovanju u Novoj grabi kod fenjeraša Mraclina stigla je do očekivane pobjede od 4:0. Domaći otpor izabranici trenera Perice Vidaka slomili su tek u nastavku susreta kada su došli do uvjerljive pobjede.

Mraclin na čijem je kormilu debitirao Emil Družić u prvom dijelu čvrstom i organiziranom igrom održao je nulu. Sve goričke pokušaje u prvom je dijelu zaustavio vrlo dobri Sonny Boy Dražić, dok je najbolju šansu Mraclin imao preko brzonogog Ivana Kosa čiji je udarac zaustavio Matteo Kamenjašević.

No, međutim u nastavku je domaćim igračima ponestalo snago što su gosti višestruko naplatili preko trostrukog strijelca Ivana Prskala te Luke Sedlačeka.
Utakmicu je obilježila i lijepa gesta domaće navijačke skupine GPP čiji su navijači u tridesetoj minuti upalili trideset baklji u čast svog predsjednika Blaža Galekovića koji ih je napustio prije godinu dana.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 21. KOLO
NK MRACLIN – HNK GORICA II 0:4 (0:0)
STRIJELCI: 0:1 Prskalo (56), 0:2 Prskalo (73), 0:3 Sedlaček (82), 0:4 Prskalo (90+2)
NK MRACLIN: Dražić, Čičak (od 88. Feljan), Kapović, Bobesić, Cvetnić, Rus (od 68. Starčević), Šandor, I. Kos, Ćevid, Štuban (od 7. M. Kos), Šimun (od 90. Onić). TRENER: Emil Družić
HNK GORICA: Kamenjašević, Čurek, Desput, Krsnik (od 83. Krizmanić), Radoš, Božić, Sedlaček, Lučić (od 73. Povoljnjak), Prskalo, Roginić (od 46. Tadić), Banović. TRENER: Perica Vidak

Gorica u nastavku do uvjerljive pobjede u Mraclinu Gorica u nastavku do uvjerljive pobjede u Mraclinu Gorica u nastavku do uvjerljive pobjede u Mraclinu Gorica u nastavku do uvjerljive pobjede u Mraclinu Gorica u nastavku do uvjerljive pobjede u Mraclinu Gorica u nastavku do uvjerljive pobjede u Mraclinu Gorica u nastavku do uvjerljive pobjede u Mraclinu Gorica u nastavku do uvjerljive pobjede u Mraclinu