Gorica u sudačkoj nadoknadi ostala bez pobjede

28.10.2017. / Sportska redakcija

Sekunde su dijelile nogometaše Gorice od pobjede u Dugopolju. No, ponekad je potrebno imati i sreće, a ona danas definitivno nije bila saveznik Gorice u potpunosti jer u debeloj sudačkoj nadoknadi Goričani su primili izjednačujući zgoditak, te se kući vraćaju samo s jednim bodom.

Imala je Gorica vodstvo od 11. minute autogolom Dominika Balića. I kada se već činilo kako će derbi susret 2. HNL na stadionu Hrvatskih vitezova završiti gostujućim slavljem, u petoj minuti sudačke nadoknade ukazao se domaći junak Filip Radovanović, koji je koju minutu ranije ušao u igru pogodivši za 1:1. I dok je domaća klupa i igrači slavili, Goričani su ostali u šoku i nevjerici, jer su ih sekunde dijelile od trijumfa.

Osim susreta Dugopolja i Gorice, danas su se još sastali Novigrad i Lučko koji su odigrali bez pogodaka, dok je Hrvatski dragovoljac iznenadio Varaždin porazivši ga kod kuće s 2:0. Sutra se igraju preostale tri utakmice; Šibenik-Solin, Dinamo II-Hajduk II te Sesvete-Kustošija.