Gradići visoko porazili Bunu

04.03.2018. / Juraj Odrčić

Posljednju pripremnu utakmicu uoči proljetnog dijela prvenstva odigrali su nogometaši Gradića i Bune. Susret je odigran na terenu s umjetnom travom Gradskog stadiona u Velikoj Gorici, a bolje rangirani sastav iz Gradića upisao je uvjerljivu pobjedu od 6:1.

Sve dileme oko pobjednika bile su razriješene već u prvom dijelu u kojem su Gradići preko Igora Cindrića, Ivana Matanovića, Igora Hajduka i Marka Župetića poveli s 4:0. Omogućilo je to sastavu trenera Zorana Tomčića da u drugom dijelu odigra u nešto slabijem intenzitetu. No, i igra gostiju u drugih 45. minuta bila je daleko bolja nego u prvom dijelu, što su okrunili i počasnim pogotkom preko Ivana Raka koji je sigurno realizirao najstrožu kaznu, dok su za Gradiće u nastavku susreta strijelci bili Hrvoje Krstanović i novopridošli Jakov Črnjak. (Dr)

Gradići visoko porazili Bunu Gradići visoko porazili Bunu Gradići visoko porazili Bunu Gradići visoko porazili Bunu Gradići visoko porazili Bunu Gradići visoko porazili Bunu