Hat-trick u Širokom grmu: Ivan Zagorec zabio sva tri komada za slavlje Poleta u Farkaševcu

29.04.2023. / Damir Žbulj

Na otvaranju 24. kola Jedinstvene županijske nogometne lige Polet je slavio na gostovanju u Farkaševcu kod Zrinskog, a sva tri pogotka u 2:3 pobjedi zabio je nezaustavljivi Ivan Zagorec!

Domaćin je poveo u 18. minuti preko Mataušića, ali je na isteku prvih pola sata Zagorec poentirao za izjednačenje. Nekoliko minuta kasnije pobrinuo se za potpuni preokret, a u samom finišu prvog dijela kompletirao je i svoj hat-trick!

Zrinski je golom Josipa Koletića u 58. minuti smanjio zaostatak, ali do kraja utakmice više nije uspio svladati Gligorevića!

U prvih 11 trenera Dejana Debijađija bili su još i David Đuretić, Damjan Banić, Marko Župetić, Marijo Pejak, Zvonimir Matušin, Bruno Šestak, Bruno Jušić, Filip Cvitanović, junak Zagorec i Filip Dejanović. Ivan Grlić dobio je zadnjih 20-ak minuta, dok je u završnici ušao i još uvijek 20-godišnji Ivan Ilijević.

U subotu od 16 sati na terenu u Mičevcu kod Klasa gostuje Sloga iz Križa, u nedjelju od 17 sati u Jakovlju gostuje Meštrica. Kupa u istom terminu dočekuje Breganu, baš kao i Mladost, koja je u Obrezini domaćin Vatrogascu iz Zdenaca Brdovečkih.

Derbi kola također je na rasporedu u nedjelju od 17 sati, kad u Kuče na okršaj s Turopoljcem stiže drugoplasirana Lomnica!