HOK Gorica uzela bod Mladostašicama, OK Velika Gorica u tri seta poražena u Novom Zagrebu

03.12.2019. / Damir Žbulj

Odbojkašice HOK Gorica odigrale su na svom terenu Gradske dvorane dobru utakmicu, ali su na kraju ipak poražene u pet setova od treće ekipe zagrebačke Mladosti, u osmom kolu 1. B HOL - Sjever.

Prva dva seta su domaće odbojkašice izgubile, ali su se na maestralan način vratile u meč i prava je šteta što na kraju nisu uzele puni plijen.

U trećoj dionici suparnice su ostavile na samo sedam poena, četvrtu su dobile nakon velike drame, dok se i u petom vodila velika borba te je na kraju meč završen rezultatom 22:25, 15:25, 25:7, 25:23, 13:15.

Vrijedan je to bod kojim se HOK Gorica učvrstila na petoj poziciji ljestvice.

U idućem kolu, u nedjelju od 16 sati, na rasporedu je gostovanje kod druge ekipe zagrebačkog Dinama u SD Peščenica.

Odbojkašice Velike Gorice poražene su u tro seta na gostovanju kod OK Novi Zagreb. Najviše neizvjesnosti ponudio je drugi set, ali na kraju su domaće ponovno 'dodale gas' te stigle di zasluženog slavlja s 25:18, 25:23, 25:19.

Velikogoričanke su na pretposljednjem mjestu 1. B HOL - Sjever s jednom pobjedom. U idućem nastup će u nedjelju u Gradskoj sportskoj dvorani od 14.30 sati dočekati ŽOK Kaštel iz međimurskog Pribislavca pokraj Čakovca.