
HOK Gorica velikim preokretom do slavlja u pet setova, OK Velika Gorica uvjerljivo poražena
U 14. kolu 1. B HOL - Sjever HOK Gorica je upisala i sedmu pobjedu. Na gostovanju kod trećeplasiranog OK Novi Zagreb u dvorani OŠ Borovje goričke odbojkašice slavile su u dramatičnom okršaju u pet setova!
Domaće igračice sigurno su dobile prve dvije dionice, ali tada je uslijedio veliki preokret. Furioznim nastupom HOK Gorica prvo dolazi do izjednačenja, a onda u uzbudljivom petom setu i do pobjede rezultatom 25:17, 25:20, 17:25, 18:25, 13:15.
U idućem kolu, u subotu 15. veljače od 14 sati u Gradskoj sportskoj dvorani, na rasporedu je domaći dvoboj sa ŽOK Kaštel.
OK Velika Gorica je na svom parketu upisala 12 ovosezonski poraz. Druga ekipa Dinama bila je uvjerljiva i na kraju je za nešto malo više od sat vremena dvoboj riješila u svoju korist sa 17:25, 19:25 i 12:25.
U idućem kolu, u nedjelju 16. veljače, odbojkašice Velike Gorice gostuju kod OK Nebo, koji je drugi na tablici s tek dva poraza.

Osobe starije životne dobi mogu ostvariti pravo na besplatno pravno i psihološko savjetovanje i tijekom srpnja

Besplatni ljetni kamp za velikogoričke osnovnoškolce s disleksijom u srcu Vukomeričkih gorica

Najbolji svjetski vozači Motogymkhane dolaze u Veliku Goricu na 11. Europsko prvenstvo

Ilba graditeljstvo osvojila Memorijal Nikole Gmižića: David Gogić najbolji igrač, Luka Komšić najbolji vratar, Vito Ferina prvi strijelac

Ljeto u Buševcu uz popularni BUŠ KUŠ, stand up-ove, burgere, tortilje i turopoljsko pivo

Gorica 'opustošila' Šibenik: Stigla i dva veznjaka, Španjolac s iskustvom Reala i Manchester Cityja i Splićanin koji je igrao finale Lige prvaka mladih s Hajdukom
