Ivan Dumbović za treću pobjedu Bune

27.03.2017. / Sportska redakcija

Nogometaši Bune jučer su stigli do treće pobjede u nastavku prvenstva čime su dodatno učvrstili poziciju u sredini redoslijeda. Nakon pobjeda protiv Bana Jelačića i Sloge, izabranici trenera Mire Lukinića uspješni su bili i protiv Dubrave koju su svladali s 1:0.

U tvrdoj i čvrstoj utakmici pobjednik je odlučen već u četvrtoj minuti kada je Ivan Dumbović iskoristio nesmotrenost gostujućeg vratara, Dominika Galovića za vodstvo domaće momčadi koja je u nastavku imala još nekoliko prilika za povećanje vodstva.

No, kako je vrijeme odmicalo gosti su sve više pritiskali domaću momčad koja je izdržala sve njihove nalete sačuvavši mrežu netaknutom za nova tri boda i osmo mjesto na ljestvici.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA, 18. KOLO
NK BUNA – NK DUBRAVA 1:0 (1:0)
STRIJELAC: Dumbović (4)
NK BUNA: Odrčić, Kostadin, Jelekovac (od 46. Mrkonjić), Dumbović, Ruklić, Rak, Starčević, Huđber, Gavrilović, Vujnović, Škojc (od 80. Muža). TRENER: Miroslav Lukinić
NK DUBRAVA: Galović, Brkljačić, Stjepanović, Leboš, Fulir, Spajić, Presečki, Krivan (od 37. List), Štefanac, Crnoja, Erić. TRENER: Dražen Fulir

Ivan Dumbović za treću pobjedu Bune Ivan Dumbović za treću pobjedu Bune Ivan Dumbović za treću pobjedu Bune Ivan Dumbović za treću pobjedu Bune Ivan Dumbović za treću pobjedu Bune