Kurilovcu bod kod Maksimira

22.04.2018. / Sportska redakcija

Poslije poraza u srijedu od posljednjeplasiranog Vrapča, nogometaši Kurilovca s drugog uzastopnog gostovanja vratili su se neporaženi. U gostima kod Maksimira odigrali su 1:1.

Konačni je rezultat postavljen do 21. minute susreta. Domaćini su poveli preko Stjepana Krznara u 11. minuti, da bi deset minuta kasnije Matej Kelava donio Kurilovčanima izjednačenje, nakon čega se rezultat više nije mijenjao.

Tek jedan bod u posljednja dva susreta koštao je nogometašu Kurilovca pada s treće na četvrtu poziciju. Pobjedom nad Segestom od 2:0 Dubrava Tim kabel preskočila ih je, te su sada prva pratnja vodećem dvojcu Opatiji i Vinogradaru koji su u ovom kolu također slavili. Opatija je s 2:1 porazila Vrbovec, dok je Vinogradar kod Rudara u Labinu slavio s 3:0.

U ostalim susretima igrali su; Pazinka-Vrapče 1:2, Zagorec-Jadran 2:0, Trnje-Zagreb 2:1, Krk-Dugo Selo 1:1 i Špansko-HAŠK 0:1.