Kurilovec dobro parirao Dinamu II

27.07.2019. / Sportska redakcija

Nogometaši Kurilovca odradili su i drugu pripremnu utakmicu. Nakon pobjede protiv Bistre (2:0) u današnjem susretu u kojem je gost SRC-a Udarnik bila druga momčad Dinama doživjeli su poraz od 5:2.

Dogovorom trenera susret je odigran u trajanju dva poluvremena od 60 minuta, u kojima su treneri Perica Vidak i Igor Jovičević na terenu izrotirali dvije postave igrača. Nakon prvog dijela rezultat je bio 1:4, u korist sastava iz Zagreba, dok je u drugom poluvremenu sastav Kurilovca izvukao „X“, završilo je rezultatom 1:1. Uz Grdenića koji je mrežu Dinama zatresao u prvom dijelu, strijelac drugog zgoditka za domaću momčad bio je Slunjski.

Novu provjeru Kurilovčani imaju 3. kolovoza kada igraju protiv Vrbovca.