Kurilovec i Vinogradar podijelili plijen

11.03.2019. / Petar Brnada

Nogometaši Kurilovca na svom su terenu u susretu 20. kola ugostila lidera 3. HNL- momčad Vinogradara na čijoj je klupi u ulozi trenera debitirao Velimir Vidić. Županijski trećeligaški derbi na SRC Udarnik privukao je 150 zaljubljenika u nogomet koji su mogli uživati u nadasve zanimljivoj i otvorenoj utakmici u kojoj su momčadi podijelile bodove odigravši 1:1. Po prikazanome na terenu podjela bodova bila je i najpravedniji ishod susreta.

Domaća momčad ušla je nešto bolje u susret, no gosti su prvi zatresli mrežu. Igrala se 22. minuta kada je Vinogradar preko vodećeg strijelac lige Igora Prijića stigao u vodstvo. Pogrešku domaćeg vratara Prijić je iskoristio te iz blizine pogodio mrežu. Primljeni pogodak nije ostavio traga na domaće igrače koji su šest minuta kasnije stigli do poravnanja. Loptu je povukao Čurek koji je sjajnim proigravanjem pronašao Matoša koji je s ruba šesnaesterca sjajno pogodio za izjednačenje rezultata.

Do odlaska na odmor većih prilika nije bilo. Nastavak je donio obostrano otvorenu igru s jedne i druge strane, no do promjene rezultata nije došlo.