Kurilovec iskoristio zamjenu domaćinstva i svladao Opatiju

28.10.2018. / Sportska redakcija

Nogometaši Kurilovca ostvarili su treću ovosezonsku pobjedu. Na SRC-u Udarnik svladali su Opatiju s 3:1, koja je tražila zamjenu domaćinstva što su Kurilovčani iskoristili za pobjedu i mali odmak od dna poretka. S četrnaest bodova Kurilovec je trenutno dvanaesti.

Susret su bolje otvorili gosti koji su preko Bogolina u devetoj minuti zatresli mrežu Kurilovca. No njihova je radost bila kratkog vijeka, jer samo tri minute kasnije Mislav Čunčić je poravnao rezultat, a isti igrač na sceni je ponovno bio tik pred odmor kada je po drugi puta poslao loptu iza leđa gostujućeg vratara Vanje Iveše. Konačni rezultat u drugoj minuti sudačke nadoknade postavio je Juraj Spudić.

Pred Kurilovčanima je ovog tjedna dvostruki program, jer ih najprije u srijedu, 31. listopada očekuje zaostali susret 11. kola u gostima kod Poreča, dok u subotu, 3. studenoga u Kurilovcu gostuje Špansko.