Lukavec i dalje na +4

20.05.2019. / Sportska redakcija

Nogometaši Lukavca s uspjehom su odradili derbi susret 26. kola Jedinstvene županijske lige u kojem su na svom travnjaku porazili sastav Sutle. Gosti iz Šenkovca nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti domaću momčad, koja je na kraju slavila s uvjerljivih 4:1. Novim bodovima razlika pred prvim pratiteljem Dinamom iz Jakovlja i dalje je četiri boda.

Mrežu gostiju načeo je Skorin pogotkom iz kaznenog udarca, da bi Sutla koja je od 36. minute igrala bez isključenog Turka, uspjela do odlaska na odmor izjednačiti preko Barišića. Ipak, brojčanu nadmoć domaća je momčad kapitalizirala u nastavku susreta kada su se u strijelce upisali Borković, Peršin i Mihanović.

Igrom koja sve više zadovoljava vjerne pratitelje Lukavca, momčad Slavena Batovanje sutra odlazi u Gradiće, gdje ih očekuje četvrtfinalni susret Kupa Nogometnog saveza Velike Gorice.