Lukavec i Kurilovec remizirali s Ravnicama i Maksimirom

30.10.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Lukavca osvojili su 14. bod u 13. kolu 3. HNL Središte, nakon domaćeg remija s Ravnicama, starim četvrtoligaškim rivalom.

Gosti su poveli u finišu prvog dijela, ali je u 77. minuti Karlo Althaller, realizirao kazneni udarac i postavio na konačnih 1:1 na Udarniku.

NK LUKAVEC: Nino Martin Luter, Marijan Grdenić, Roko Ivezić, Karlo Althaller (Hrvoje Cvetko 90'), Dino Konjevod (Andrija Galić 46'), Albert Valentinčić (Hrvoje Humeljak 46'), Armin Abazi, Petar Gudelj, Roko Krpan, Ivan Krpečanec, Mario Meter (Ivan Kaurin 28').

Kurilovec je gostovao kod Maksimira i u poprilično nevjerojatnom raspletu završilo je 2:2.

Nevjerojatno po tome što su sva četiri pogotka pala u prvih 12 minuta i ako je netko malo zakasnio na utakmicu propustio je sve ono 'bitno'.

Kurilovčani su poveli već u drugoj minuti, zabio je Antonio Bakula, ali je ekspresno izjednačio Soldić.

U devetoj minuti domaći dolazi do potpunog preokreta, Stjepan Krznar je pogodio s bijele točke, ali je ubrzo Đevad Selman vratio rezultat u ravnotežu, kako je i ostalo do kraja.

NK KURILOVEC: Leon Išek, Tomislav Grdenić, Musa Ugbede (Marko Zubak 78'), Kristian Popović, Matej Resler (Tomislav Marelja 83'), Niko Tolj (Ivan Bolješić 90'+1), Đevad Selman (Filip Župetić 90'+1), Antonio Bakula (Mateo Beganović 90'+1), Marko Kušec, Ante Radoš, Albin Saiti.

U idućem kolu Kurilovec doma igra s Ponikvama, dok Lukavec gostuje u Vrapču.

U 13. kolu rezultat za pamćenje ostvarili su Perica Vidak i njegova momčad Lučkog. Napunili su mrežu Segeste (9:1), a dva pogotka u slavlje je ugradio i Petar Lucijan Čurek,