Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu

05.11.2017. / Sportska redakcija

Svi putevi jutros su vodili u Lomnicu gdje je odigran susjedski derbi između Lomnice i vodećeg sastava Jedinstvene županijske lige, Lukavca. Nasip uz igralište u Lomnici bio je zaista lijepo popunjen, gotovo četiri stotine posjetitelja došlo je u Lomnicu ne bi li pogledali ovaj susret. Svi uvjeti za dobru nogometnu prezentaciju bili su osigurani; naročito povoljni vremenski uvjeti i sjajno pripremljen teren.

Pobjede u susjedskim derbijima oduvijek su imale dvostruku važnost, jer osim bodova važan je i prestiž. Ovoga puta radovali su se gosti koji su slavili s uvjerljivih 4:0. Izostanak vratara Budimira, te naročito Josipa Ćurića bio je preveliki hendikep za domaću momčad, dok su gosti zaigrali bez kapetana, i svog ponajboljeg igrača, Luke Borkovića. Tenzija u gledalištu, kao i na terene nije nedostajalo. No, to su uobičajene stvari za ovakve susrete.

Pobjedu Lukavca nagovijesti je Mario Skorin u 21. minuti pogotkom iz kaznenog udarca, koji je prema mišljenju domaćina prestrogo dosuđen od strane suca Ivana Čužića. Rezultat se nije mijenjao sve do 70. minute kada je na scenu stupio napadač Lukavca, Bruno Augustić koji je u 16. minuti het- trickom donio Lukavcu uvjerljivu pobjedu i nastavak nepobjedivosti, jer igrači trenera Siniše Miokovića već jedanaest utakmica ne znaju za poraz.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 13. KOLO
NK LOMNICA – NK LUKAVEC 0:4 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 Skorin (21- 11m), 0:2 Augustić (70), 0:3 Augustić (81), 0:4 Augustić (86)
NK LOMNICA: Trputec, Puljić, Beg, Grgić, Arbanas, Kljajić (od 82. Jurešić), Kos, Štuban, J. Grdenić, Deverić (od 68. Trumbetaš), Mostarlić. TRENER: Igor Mostarlić
NK LUKAVEC: Luter, Borković, Maslač, Mihanović, Britvec (od 90. Moslavac), Skorin (od 84. Janus), Drk (od 46. Ivić), M. Grdenić, Augustić (od 89. Hajduk), Hladni, Huzjak. TRENER: Siniša Mioković

Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu Lukavec sigurno promarširao kroz Lomnicu