Miron Memić zabio za slavlja u Vukovini, Mraclin i Gradići u nedjelju igraju doma

16.10.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Jelačića stigli su na svom travnjaku u Vukovini do nove prvenstvene pobjede u 4. NL Središte Podskupina B protiv Rugvica Save.

Zasluženo slavlje ekipi pod vodstvom Stefana Rajića osigurao je Miron Memić, koji je jedini gol na utakmici, za konačnih 1:0, postigao 20-ak minuta prije kraja dvoboja.

U početnoj postavi bili su Ivan Marković, Marko Rovišan, Ivan Landeka, Saša Sabljak, Mateo Maslač, Jakov Karaula, Josip Miletić, Miron Memić, Jurica Čumpek, Juraj Ivanković i Dominik Smolković, dok su u nastavku ušli i Josip Hrženjak, Petar Krasnić, Josip Matić, Bruno Augustić, Antonio Nikić, Dorian Zebec i Filip Zagorec, odnosno svi igrači s klupe.

U nedjelju će u akciji biti i preostala dva turopoljska kluba u ovom rangu natjecanja. Mraclin od 15.30 sati dočekuje posljednju Sutlu Laduč, a Gradići u istom terminu igraju doma veliki derbi s GNK Tigar Sveta Nedelja.

Jelačić je u desetom kolu stigao do četvrte pobjede i trenutno je u sredini ljestvice s 13 osvojenih bodova. Mraclin i Gradići prije novih okršaja imaju identičan bodovni učinak, uz pet pobjeda, tri remija i jedan poraz...