'Miškovićeva' Gorica deklasirala KTC

25.03.2024. / Damir Žbulj

Rukometaši Gorice su pod vodstvom Mateja Miškovića, trećeg ovosezonskog trenera, odigrali sjajnu utakmicu t su u potpunosti nadigrali križevački KTC.

Već na poluvremenu je bilo osam golova razlike (16:8), dok su u nastavku domaći 'dokrajčili' suparnika te su na kraju slavili sa sigurnih 32:23.

Ključ pobjede je bila sjajna igra u obrani i Gorica je pokazala da se radi o ekipi koja svojom kvalitetom zaslužuje svoje mjesto i u Ligi za prvaka, samo pod vodstvom pravog stratega.

Ljestvicu Lige za ostanak predvodi Rudar iz Ruda sa 16 bodova, dok bod manje imaju Gorica, Osijek, Dubrava i KTC.

Miškovićeva momčad će upravo u idućem kolu, koje se igra vikend nakon Uskrsa, gostovati kod vodećeg Rudara u Rudama.