Mraclin izborio mjesto među četvrtoligašima!

03.06.2021. / Damir Žbulj

Mraclinska nogometna bajka traje i dalje. Na Novoj grabi je pao i Klas iz Mičevca, a klub je dva kola prije kraja sezone u Jedinstvenoj županijskoj nogometnoj ligi osigurao plasman u 4. NL!

Fantastičan je to uspjeh za klub koji je prošle godine sredinom kolovoza pod vodstvom Marka Pancirova izborio JŽNL, a nakon što je on otišao u Kurilovec posao je sjajno nastavio raditi Damir Milanović i momčad je ostvarila vrhunski rezultat.

Društvo iz Mičevca nije imalo previše šansi. Pred kraj prvog poluvremena Hrvoje Kolarić je načeo goste, a 20-ak minuta prije kraja prvo je precizan Juraj Cvetnić pa onda i Petar Milatović, za konačnih 3:0.

NK MRACLIN: Josip Marić, Ivan Cerovski (Domagoj Desput 66'), Robert Petravić, Josip Domitrović, Filip Onić, Hrvoje Kolarić, Petar Milatović, Mario Kos, Bruno Dandić, Hrvoje Koleš (Juraj Cvetnić 66'), Hrvoje Šikić.

NK KLAS (M): Dejan Inđić, Jan Knežević, Ivan Orešković, Antonio Kundih, Ivan Sviličić, Ivan Klišenić, Fran Matić, Dario Roksandić, Adrian Zrilić, Toni Topić, Tomislav Šteko.

U Idućem kolu Klas igra u nedjelju važnu utakmicu kod Lomnice, dok Mraclin gostuje kod Sloge u Križu.