Mraclin u drugom kolu goričkog Kupa

24.02.2019. / Redakcija

Nogometaši Mraclina pobjedom nad susjedima iz Vukovine izborili su prolazak u drugo kolo Kupa Nogometnog saveza Velike Gorice. Parikožari su u Novoj Grabi Ban Jelačić svladali s 2:1 na veliku radost GPP-a koji se nadaju kako će ovog proljeća za razliku od jeseni više slaviti pobjede i pozitivne rezultate.

Tek što je utakmica započela domaći su igrači poveli. Ivan Kos je proigrao Roberta Petravića kojem nije bilo teško matirati gostujućeg vratara, koji je po drugi puta matiran u 44. minuti. Najbolji igrač utakmice Ivan Kos sve je sam napravio i sjurio se prema vrataru Sakaču uz kojega je poslao loptu u mrežu.

Nogometaši Bana Jelačića većim dijelom utakmice su bili dominantnija momčad s većim posjedom lopte. Preko Zlatka Relote u 57. minuti su smanjili rezultat te nastavili pritiskati domaću momčad koja je posljednjih dvadeset minuta igrala s igračem manje zbog isključenja Roberta Petravića koji je dobio dva žuta kartona. Iako su imali brojčanu nadmoć, do drugog pogotka nisu došli te su domaći igrači pobjednički napustili teren.

KUP NSVG, 1. KOLO
NK MRACLIN – NK BAN JELAČIĆ 2:1 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Petravić (1), 2:0 I. Kos (44), 2:1 Relota (57)
NK MRACLIN: Dražić, Petravić, Cota, J. Dolibašić, Domitrović, Onić, I. Kos, Ćevid, Cvetnić, Vrdoljak (od 20. M. Kos (od 46. A. Dolibašić), Jurić. TRENER: Marko Pancirov
NK BAN JELAČIĆ: Sakač, Herek (od 80. Ivanjko), Relota, Radoš, Smok (od 46. Bandalo), Ezgeta, Nikić, Miletić, Godinić (od 69. Matković), Hrkovac (od 46. Prizmić), Debijađi. TRENER: Siniša Mioković

Mraclin u drugom kolu goričkog Kupa Mraclin u drugom kolu goričkog Kupa Mraclin u drugom kolu goričkog Kupa Mraclin u drugom kolu goričkog Kupa Mraclin u drugom kolu goričkog Kupa