Odbojkašice Velike Gorice napokon prekinule crni niz!

25.02.2018. / Damir Žbulj

Odbojkašice Velike Gorice uspjele su u 14. kolu 1. B Nacionalne odbojkaške lige - Centar doći i do svog prvog slavlja!

Na gostovanju u Vrbovcu odigrale su odličnu utakmicu i bez izgubljenog seta uspjele su prekinuti negativan niz.

U izjednačenom dvoboju Velikogoričanke su bile bolje u ključnim poenima u završnicama dionica, za konačnih 23:25, 23:25 i 20:25.

Iako su i dalje na posljednjem mjestu ljestvice ovo slavlje sigurno će biti veliki poticaj za odbojkašice Velike Gorice, koje će u idućem kolu na domaćem parketu dočekati OK Don Bosco.

U preostalim odigranim susretima OK Plavi zmaj je s 3:1 svladao Novi Zagreb, druga ekipa zagrebačke Mladosti je u pet setova slavila kod OK Nebo. Sisak je kod kuće s 0:3 izgubio od Kitro Varaždina, dok je Don Bosco, idući suparnik velikogoričkih odbojkašica, bez izgubljenog seta svladao Olimpik II.

Druga ekipa Velike Gorice je u 3. Nacionalnoj odbojkaškoj ligi skupine Jug stigla do sedme pobjede u desetom nastupu. U tri seta su nadigrale OK Ogulin (25:9, 25:18, 25:16), koji je u prvom međusobnom susretu ove sezone na svom terenu slavio s 3:2 (25:21, 20:25, 23:25, 26:24, 15:7).