Pobjeda Kupe u Obedišću

31.10.2016. / Nefertum IT
Nakon nešto lošijih rezultata u posljednje vrijeme nogometaši Kupe u susretu 12. kola Druge županijske lige u gostima u Obedišću kod Mladosti prekinuli su taj niz sigurnom pobjedom od 3:0. Već nakon osam minuta igre igrači Kupe imali su vodstvo od 2:0 zgodicima Josipa Brajkovića i Krunoslava Grahovca, dok je u smiraj prvog dijela Marko Kuzmić povisio na 3:0. Bio je to i konačni rezultat utakmice, budući da se u drugih 45. minuta mreže više nisu zatresle.

Tri boda s gostovanja donosi i Mladost Obrezina koja je gostovala kod imenjaka iz Brezina gdje je upisala pobjedu od 3:2.

DRUGA ŽUPANIJSKA LIGA, 12. KOLO
NK MLADOST – NK KUPA 0:3 (0:3)
STRIJELCI:
0:1 Brajković (4), 0:2 Grahovac (8), 0:3 Kuzmić (42)
NK MLADOST:
Mihaljević, Kostanerević (od 79. Rudančić), Jelaš, I. Benković, Kanđera (od 79. Bertović), Miloš (od 83. Šimac), K. Benković, Salopek, Mađerić, Zorbas, Stazić (od 83. Rudančić). TRENER: Josip Gereci
NK KUPA: D. Sučec, Markuz (od 87. I. Đuran), Ježovit, Šepčić, Nujić, M. Brajković, Blažinić (od 83. S. Grahovac), Kuzmić, K. Grahovac (od 73. I. Sučec), J. Brajković, Srbić (od 65. Kušević). TRENER: Josip Kraljević