Prvi bodovi rukometašica!

15.10.2018. / Damir Žbulj

Rukometašice Udarnika stigle su u trećem kolu 2. HRL - Zapad i do svoje prve ovosezonske pobjede. Na domaćem terenu svladale su Seniju iz Senja s 31:26 (17:16).

Udarnik je i u prvom poluvremenu imao i četiri pogotka viška, no, na predah se odlazi tek s minimalnim vodstvom. Prva tri boda osigurana su odličnom igrom u nastavku susreta i zahvaljujući šuterski raspoloženim Marijom Kusanić, koja je na kraju precizna bila devet puta te Andreom Antonić, koja je postigla sedam golova.

Dora Sertić i Tena Krsnik dodale su svaka po pet golova.

Nakon tri odigrana kola Dugo Selo 55 ima sve tri pobjede, a rukometašice Udarnika idući nastup imaju upravo kod lidera prvenstva 2. HRL - Zapad.

ŽRK Udarnik Velika Gorica: Mihaela Lukinić, Tena Krsnik 5, Dora Sertić 5, Lucija Lovrić, Marija Perković 1, Marija Kusanić 9, Kristina Tomljanović 1, Gabrijela Skrbin 2, Bernarda Krizmanić, Anja Vučićević, Ivana Tomljanović, Marija Lukač, Andrea Antonić 7, Doris Katalinić 1.

ŽRK Senia: Kren, Kazić, Zrilić 7, Škrgatić, Crnjak, Barbić, Crnjak, Deželjin, Prpić 1, Zugan, Nekić 4, Bradanović 6, Samardžić, Cvjetičanin 7, Katalinić, Prpić, Dorić 1.

PRVA POBJEDA GORICE

Pobjedu su upisali i rukometašice ŽRK Gorica, koje su na parketu Gradske sportske dvorane, u trećem kolu 3. HRL - Središte, svladale drugu ekipu Ivanića s 23:19 (11:11).

Pobjednice su predvodile Mia Kos sa sedam, Iva Duplić sa šest i Danijela Mihaljević s pet golova.

Goričankama su također ovo prvi bodovi nove sezone, nakon poraza od Siska i ŽRK Trnina iz Križa.