Rukometaši bez bodova u Rijeci

31.10.2016. / Nefertum IT
Šesto kolo Premijer lige donijelo je rukometašima Gorice gostovanje u Rijeci kod probuđenog Zameta koji je u susretu protiv Goričana došao do četvrte uzastopne pobjede čime su ih preskočili i na ljestvici. Utakmicu u svoju korist domaća je momčad riješila rezultatom 35:28, a junaci riječkog slavlja bili su vratar Marin Đurica, autor 18 obrana te Marin Kružić koji je postigao 9 zgoditaka, koliko je u redovima Gorice imao Domagoj Ferenčina.

Prva četvrtina utakmice protekla je u znaku vratara, Đurice i Sladoljeva na krilima čijih obrana Gorica ima vodstvo od 7:5. Domaća klupa u tim trenucima poziva minutu odmora. „Jezikova juha“ dala je ploda jer domaći rukometaši rade seriju od 4:0 te prelaze u vodstvo od 9:7 koje nisu isputili do kraja utakmice. Štoviše, prednost su polako gradili za konačnih plus sedam, iako su u nekim trenucima imali i osam pogodaka viška.