Sedlaček 'kapetanski' zabio dva komada za kraj sezone na Udarniku

13.06.2021. / Damir Žbulj

Nakon što su u Samoboru ostali bez trofeja u Županijskom kupu nogometaši Kurilovca na svom su travnjaku protiv zagrebačkih Ponikva zaključili ovu trećeligašku sezonu.

Završnicu su Kurilovčani odradili pod vodstvom Tihomira Perekovića, a vidjet ćemo u kakvom će sastavu i s kojim strategom krenuti u novu sezonu.

Dvoboj na Udarniku završio je bez pobjednika, uz dva pogotka kapetana Luke Sedlačeka.

Prvi je zabio za vodstvo domaćih već u 13. minuti, ali su Ponikve preko Miklečića ubrzo vratile stvari na početak. Za potpuni preokret pobrinuo se Brcko početkom nastavka, dok je Sedlaček u samom finišu dvoboja realizirao kazneni udarac za konačnih 2:2.

Imali su gosti jedanaesterac u 48. minuti dvoboja, ali nisu uspjeli iz najstrože kazne svladati vratara Nikolu Beljana.

U posljednjoj utakmici sezone zaigrali su još Antonio Ćosić, Matej Adžić, Niko Tolj, Luka Sedlaček, Filip Hodak, Josip Marinić, Ivan Bolješić, Roko Krpan, Marko Muhar i Marin Sudar, s klupe su u drugom poluvremenu ušli Antonio Bakula, Fran Milatović, Petar Lucijan Čurek i Filip Šimunec, dok je mladi Alen Vidaković ostao u rezervama.

Prvak je zagrebački Jarun, koji će zaigrati u kvalifikacijama za Drugu HNL.

Lučko je pod vodstvom Perice Vidaka sezonu završilo 2:0 pobjedom nad Segestom i plasmanom na petoj poziciji, iza Jaruna, Trnja, Kurilovca i Zagorca iz Krapine, koji su ove sezone imali veću kvalitetu od trećeligaške konkurencije.

Bistra je u završnici sezone angažirala Damira Grlića Cicu, na kraju je izgubila u Karlovcu i 3. HNL Središte završila na desetoj poziciji, s bodom zaostatka za Dugim Selom. Vrbovec se u zadnjem kolu uspio spasiti ispadanja.