Treća uzastopna pobjeda Kurilovca

07.11.2018. / Sportska redakcija

U zaostalom susretu 11. kola, nogometaši Kurilovca danas su u Poreču gostovali kod Jadrana. Bio je to nadasve ugodan izlet za Kurilovčane, koji se iz Poreča vraćaju s tri boda nakon sjajne predstave i pobjede od 4:1. Treća je to uzastopna pobjeda za Kurilovec, koji je s ova tri boda preskočio Jadran te je sada osmoplasirana momčad prvenstva.

Sve dvojbe oko pobjednika riješene su još u prvih 45. minuta u kojima je Kurilovec preko dvostrukog strijelca Luke Sedlačeka i Marka Muhara poveo s 3:0. Juraj Spudić je u 52. po četvrti puta matirao domaćeg vratara, dok je Jadran do počasnog pogotka stigao u 75. minuti iz kaznenog udarca preko Emanuela Valente.

3. HNL- ZAPAD, 11. KOLO
NK JADRAN – NK KURILOVEC 1:4 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 Sedlaček (24), 0:2 Sedlaček (29), 0:3 Muhar (35), 0:4 Spudić (52), 1:4 Valenta (75- 11m)
NK JADRAN: Pavlić, Leko, Ilić (od 65. Šegon), Tomić, Romić, Sumić, Maružin, Valenta, Radman, Vlizlo (od 46. Dujanić), Perković (od 78. Banko). TRENER: Danijel Jumić
NK KURILOVEC: Jelavić, Mandura, Čurek, Rajić, Roginić, Sedlaček (od 80. Desput), Gregov, Čolić, Spudić (od 59. Humeljak), Muhar, Matoš (od 65. Velić). TRENER: Perica Vidak