Tricaški raspložen Konjević utišao Goricu

08.04.2017. / Sportska redakcija

Gostovanja u Bakru, kod momčadi Škrljeva za košarkaše Gorice bilo je kao i većina ovogodišnjih, izuzev Rijeke i pobjede na Kvarnerom. Protiv domaćeg Škrljeva Gorica je poražena s 85:69 i u posljednja dva kola tražit će tako svoj spas za prvoligaški ostanak, dok domaći košarkaši tih briga ne maju.

Gorica je dobro ušla u utakmicu te je nakon prvog perioda igre imala sedam poena viška (22:15), no igrači Škrljeva pravovremeno su se probudili u drugoj četvrtini u kojoj su preko Briana Williamsa i Jasmina Perkovića preokrenuli rezultat u svoju korist prelomivši tako i sam tijek utakmice. Podigli u domaći igrači agresivnost što je rezultiralo sa svega devet primljenih poena.

Iako se Gorica u posljednjih šest i pol minuta približila na pristojnih 61:55, u domaćim se redovima u tim trenucima ukazao Davor Konjević koji je u tom periodu ubacio četiri trice pokazavši tko je pravi gazda na terenu.