Turopolje u prvih 20 minuta zabilo pet komada pa na kraju strepilo za pobjedu

17.05.2021. / Damir Žbulj

Uzbudljivu utakmicu odigrali su nogometaši Turopolja na gostovanju kod Žabnice, iako su nakon prvih 20-tak minuta igre imali ogromnih pet golova viška.

Andreas Šejić započeo je golijadu čim se krenulo s centra, a u trećoj minuti Stanko Herceg zabija svoj prvi pogodak. Herceg je desetak minuta kasnije opet strijelac,
put do mreže domaćih pronašao je i Marin Ivanković, a hat-trick je iz penala Herceg kompletirao u 22. minuti...

Ogromnih 0:5 je bilo i na poluvremenu, a onda je u nastavku krenulo opuštanje gostiju. Pola sata prije kraja Žabnica postiže svoj prvi gol, a uskoro zabija još dva
komada. Sreća da je domaćin propustio realizirati oba kaznena udaraca koja je imao, jer bi ovaj zanimljiv i dramatičan okršaj možda imao i drugačiji završetak.

Ovako, završilo je 3:5, a Turopolje je i dalje na vrhu ljestvice 2. ŽNL Istok, s jednakim brojem bodova kao i Brcko, ali i odigranom utakmicom manje.

U idućem kolu Turopolje dočekuje 'fenjeraša' Mladost Brezine.

NK TUROPOLJE: Igor Ogrič, Jasmin Blagušević, Marin Križanac, Jurica Jambrešić, Marin Ivanković, Andreas Šejić, Stanko Herceg, Matej Robić, Željko Josić, Ladislav
Jambrečina (Marko Maričić 70'), Tomislav Lučić. Trener: Romano Župetić.

9 NK Mladost Brezine 20 2 0 18 25 118 -93 6

Konačno smo nakon dugo vremena uspjeli ovaj tjedan realizirati iskop i betoniranje postolja za kućice na pomoćnom...