Uspješna provjera Goričana prije gostovanja Dinama

12.10.2019. / Damir Žbulj

Nogometaši Gorice reprezentativnu pauzu od HT Prve lige iskoristili su za odigravanje prijateljske utakmice protiv slovenskog prvoligaša Aluminij Kidirčevo.

Goričani su na kraju dobili rezultatom 2:1, ali su se morali dobro potruditi za pobjedu.

Početnu prednost domaćima je pred kraj prvog dijela osigurao Ndiaye, na asistenciju Krizmanića.

Nakon što je Aluminij u nastavku izjednačio pogodak odluke zabio je Steenvoorden u 78. minuti utakmice.

Trener Jakirović je u početnu postavu stavio Kahlinu, Musu, Čelića, Jovičića, Krizmanića, Marinu, Suka, Čanađiju, Dvornekovića, Mathieua i Ndiayea. Igrali su još i Čović, Ljubisavljević, Špičić, Periša, Babec, Maloča, Steenvoorden, Zwolinski i povratnik Šroler.

Dvoboj su propustili Čabraja, Lovrić i Hamad, koji je na okupljanju iranske reprezentacije.

Goricu idući tjedan u prvenstvu čeka najveći izazov, u goste u petak na Gradski stadion dolazi zagrebački Dinamo.

(Foto: HNK Gorica)