Uspon osvojio tri medalje na Državnom prvenstvu

10.04.2017. / Ivana Ćurić

Stolnoteniski klub osoba s invaliditetom Uspon nastupio je na Državnom prvenstvu koje se od 7. do 9. travnja održalo u Splitu, a velikogorički sportaši i s ovog natjecanja su se vratili s tri medalje.

U konkurenciji preko 140 igrača iz 17 klubova, STKOI Uspon zauzeo je 4. mjesto u ukupnom poredku i time ostvario najbolji rezultat od kad postoji.

Zlatnu medalju osvojila je naša Paraolimpijka Mirjana Lučić u kategoriji 10, a srebrne medalje osvojili su Marija Martinović u kategoriji 3 i Antonio Lovrić u kategoriji 11, juniori.

-Ovo nam je zasigurno najbolji rezultat u povijesti i dokaz stručnog i kvalitetnog rada. Jako smo ponosni i sigurno nam ovdje neće biti kraj nego se veselimo još boljoj budućnosti-poručili su iz kluba. Čestitamo!