Vatreni 'razmontirali' Argentinu, Brozović briljirao!

22.06.2018. / Damir Žbulj

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je fenomenalnu utakmicu za pamćenje te je u ruskom Nižnji Novogorodu deklasirala Argentinu rezultatom 3:0 (0:0).

Spektakularne pogotke zabili su Ante Rebić, kapetan Luka Modrić i na kraju Ivan Rakitić, a novom pobjedom Vatreni su osigurali svoje mjesto u osmini finala Svjetskog prvenstva.

Velik doprinos slavlju dao je i naš Turopoljac iz Okuja, Marcelo Brozović, koji je nakon odlične partije u drugom poluvremenu protiv Nigerije, dobio u dvoboju s Argentinom povjerenje izbornika Dalića od prve do posljednje minute.

Odigrao je vrhunsku utakmicu, bio je odličan u zaustavljanju suparničkih akcija te je bio jedan od glavnih faktora zašto je Messi praktički cijelu utakmicu bio 'nevidljiv'.

Susret protiv Islanda u trećem kolu Skupine D u Rostovu na Donu na rasporedu je u utorak 26. lipnja od 20 sati.