Velikogorički kup ponovno opravdao očekivanja

28.02.2018. / Damir Žbulj

U Gradskoj sportskoj dvorani održano je deveto izdanje tradicionalnog Velikogoričkog kupa, stolnoteniskog turnira za osobe s invaliditetom.

U odličnoj organizaciji velikogoričkog Stolnoteniskog kluba osoba s invaliditetom Uspon i njene predsjednice Mirjane Lučić te Sportskog saveza osoba s invaliditetom Zagrebačke županije, nastupilo je više od 60 natjecateljki i natjecatelja, a turnir je imao i međunarodni karakter.

U stajaćoj kategoriji pobijedila je Snježana Ivčević, ispred Vukosave Jurčić i Gordane Tadić. U muškoj konkurenciji zlato je osvojio Toni Milas, srebro je pripalo Tomislavu Blaževiću, dok je brončani Nikola Horvan.

Hrvatska paraolimpijka Anđela Mužinić slavila je u kategoriji 1-5, ispred Primoža Kanclera i Barbare Meglić. U kategoriji 11 najbolji je bio Martin Pendel, srebro je pripalo Danijelu Šetrajčiću, a bronca Filipu Klafuriću.