[VIDEO] Budimir na okupljanje Vatrenih dolazi osokoljen pogotkom i asistencijom za pobjedu Osasune

19.03.2022. / Damir Žbulj

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Budimir odveo je svoju Osasunu do novog slavlja u španjolskoj Primeri!

Velikogoričanin je prvo u samom finišu prvog poluvremena asistirao za vodstvo protiv Levantea, a onda je u 57. minuti i sam zabio za 2:0 na semaforu. Osasuna je ubrzo došla i do tri pogotka prednosti, dok su gosti 15-ak minuta prije kraja tek ublažili poraz i postavili na konačnih 3:1. [VIDEO]

Budimir je na terenu bio do 68. minute, a nova sjajna partija izvrsna je uvertira za okupljanje Vatrenih u ponedjeljak. Hrvatski reprezentativci u utorak dolaze u Dohu, gdje će odigrati prijateljske utakmice sa Slovenijom i Bugarskom, 26. i 29. ožujka.

Osasuna je na ljestvici španjolske Primere točno u sredini, na desetom mjestu, a bila je ovo Budimiru i njegovim suigračima deseta ovosezonska pobjeda. U idućem kolu, 3. travnja, Osasuna igra kod Betisa.